Březen 2014

25.3.2014- trošku motivace

25. března 2014 v 19:03 Motivace

Omlouvám se, že jsem se včera neozvala, ale jenom jak jsem přijela ze školy, naobědvala se tak jsem zase letěla do města. Potom přijela domů, navečeřela, naučila, šla zacvičit, vykoupat a spát :D..
V neděli jak jsem cvičila Boba tak jsem si nějak špatně pohla s kolenem (cvičení bez bot, jindy cvičím, ale..) no a celý včerejšek mě to koleno bolelo jako (**** no nebudeme mnuvit sprostě, že.. :D) tak jsem si dala jen pár cviků od každého něco, jen abych si zase nepohla s kolem. Takže včera 30 minut (13 cviků- 7 břicho, 4 ruce a 2 zadek, někdy to určitě rozepíšu :) ) libovolných cviků. Dneska mám v plánu volno od cvičení, ale jen co jsem v pět přijela ze školy (měla jsem odpoledko) tak jsem to "trošku" pokazila s jídlem (ale přežer nebyl).. Né, že by mě to neštvalo, ale co už..
Tak jsem se rozhodla Vám dát sem trošku motivace ;), protože jídelníček za moc nestojí.
Nová písnička od Revolty.. určitě poslechněte! :)MĚJTE SE, DRŽTE SE.
S láskou,
Kristl

23.3.2014- tak co dneska?

23. března 2014 v 15:12 Kristl
Tak jak se dneska máte?
Je škoda, že dneska venku "chčije a chčije", chtěla jsem jít ven, vyvětrat kolo, ale nějak to nevyšlo. Tak jsem si alespoň zacvičila s Bobem.
Včera nakonec akce nevyšla, tak jsme šly s kamarádkou ven se projít, takže i tak byl včerejší večer super ;).
A co dneska- posnídal jsem, dočetla knížku z povinné četby (Bylo nás pět- super počteníčko stokrát lepší než seriál :) ). Zítra bych se chtěla skočit do knihovny, snad si něco vyberu :)).. Potom jsem si zacvičila s Bobem- "tý jo" ten mi dal zabrat.. :D Pak jsem došla na oběd a tak :D :).. Teď si asi nachystám věci do školy ať mám už zbytek dne pokoj :D.. No a pak si sednu k nějakému příběhu (snažím se číst anglické příběhy, abych se alespoň snažila zlepšit se v angličtině)
To je tak pro dnešek všechno MĚJTE SE, DRŽTE SE A UŽÍJTE SI ZBYTEK DNE :).
P.S. Chtěla bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou knížku z naučné literatury, jestli znáte, nebo jste četly napište mi to prosím do komentářů, budu ráda. Díky :)
G. I. Jane♥
______________________________________________________________
Dnešni menu:
sn.: ovesná kaše s kakaem a mandlemi (250ml mléka, 50g ov. vloček, lžička medu, menší hrst mandlí a lžička 100% kakaa) a vetší jablko
sv.: //pozdní snídaně
sv.: sójový suk, banán a babiččin jogurt (dobře svačinka je trošku větší :D ;) )
ve.: 1/2 vícezrnné bagety se sýrem Gervais a menší miska zelného salátu
pití: voda (1,5-2l), sklednice(0,3l) anasového džusu (1:1), 0,3l caffé latté
pohyb: Bob Harper's Beginners Weight Loss Transformation (trailer zde)
S láskou,
Kristl

22.3.2014- perfektní den na perfektní den

22. března 2014 v 12:21 Kristl
Takže, včera jsem si tu trošku postěžovala jak se mi nedaří, ale dneska jsem se vzbudila se super náladou, posnídala, četla, pověsila prádlo a šla si zaběhnout- sice jenom něco málo přes 15 minut mírnější tempo, ale snad i to se počítá :)). Dneska mě zlobilo při běhu břicho tak jsem musela víckrát zpomalit a vydýchat se.. ale jinak super :D. Holky mám super náladičku, teď jen půjdu doklidit v pokojču (včera se malovalo) a pak vytáhnu kolo. A večer mě čeká menší akcička, hrozně se těším, zítra Vám poviprávím :).
Dnešní menu:
sn.: ovesná kaše s kakaem a mandlemi (250ml mléka, 50g ov. vloček, lžička medu, menší hrst mandlí a lžička 100% kakaa) a banán
sv.: mistička vitelle fit
ob.: kousky kuřecího masa s česnekem, 2 bramboráčky a zelnový salát (zelí, mrkev, jablko)
sv.: babiččin jogurt, jablko a 2 celozrnné chlebíčy
ve.: zelný salát a kousek nějakého pečiva
pití: voda(1,5-2l), caffé latté (0,3l) sklenice džusu (černý rybíz s vodou 1:1)
pohyb: běh (mírné tempo 15 min), kolo
MĚJTE SE, DRŽTE SE A UŽÍVEJTE SI VÍKEND.
S láskou,
Kristl
^^♥

Když se nedaří

21. března 2014 v 21:19 Kristl
Kdy pochopíš, že jsi na tom špatně? Když si oblečeš ryfle, které ti byly velké a teď ti padnou..
V úterý Vám tu píšu jak sportuju, jak mám dobrou fyzičku.. hm no a za celých 5 dní nezvednu zadek a nejdu běhat, pouze se vymlouvám na to jak mám moc učení..
Dneska se mi dařilo, ale opět přijdu domů než se mi ohřeje tak jsem spořádala Tatranku. Po obědě vypiju litr džusu na to pěkně půl litru mléka potom přijede mamka z nákupu a kdo si dá tři koblihy? Jasně, že Kristl nikdy nezklame.. nevím kde se stala chyba člověk by neřek, že zrovná já jednou shodila 10 kilo. Mám pocit jako bych potřebovala neustále se ládovat cukrem. Včera jsem měla dokonce chuť si sednout k cukru a jíst ho.. Mám strach stoupnout na váhu co když se tam ukáže větší čislo než 66..
No nic nebudu Vám tu fňukat, jenom jsem se Vám chtěla ozvat- chtěla jsem napsat "chtěla jsem se Vám ozvat, aby jste viděly, že se snažím" - no ale toto se nedá ozvačit za snahu... potřebovala bych nějak namotivovat, proč je to teď tak těžký? Jeden den jsem si říkala, třeba to nechci, pořád mám v hlavě, že musím zhubnout, že bude léto, že se stakovým tělem nebudu chtít nikde ukázat, (že musím, né že chci)-víte každá chce dobře vypadat, většína holek chce být hubené, ale já mám tak nějak zafixované, že musím, když už jsem jednou shodila musím i podruhý- tak jestli tam to někde není..
Už mě dochází slova co bych Vám mohla napsat, mějte se, držte se a užíjte si víkend.

S láskou,
Kristl


pokračování

18. března 2014 v 20:28
... chtěla jsem napsat začátek, ale těch už tu bylo, že??
Po dnešku co jsem sežrala snad tunu sušenek né, že by to bylo prvé , koblihy, puding,.. a dalších hodně věcí chci si umět říct dost.
↑ totok jsem napsala asi před hodinou a nebyla jsem rozhodnutá jestli mám jsem něco napsat a zase začít se nějak věnovat blogu.. Poslední dobou pořád začínám se držet a hned po příchodů domů ze školy to pokazim.. Je mi poněkud trapné sem něco psát když poslední článek byl napsán 8. ledna..
Moje čísilko na váze se poněkud zvíšilo- i když mám pocit, že fyzička je lepší a lepší, ale že by moje tělo vypadalo nějak k světu to se taky říct nedá. Vážím okolo 66 kilo, běhám (no začala jsem a byla jsem tak 3x) jezdím na kole, cvičím (ale né pravidelně), jím- no žeru -ve škole je to zdravě po příchodu domů je to hodně špatný a večeře většínou není a chtěla bych oprášit moji pernamentku do fitka (naposledy jsem tam byla v říjnu? Protože po letních prázdninách jsem "trošku" přibrala a říkala jsem si, že do posilky půjdu až se zase dostanu na 63 kilo a ono se to číslo pořád nechtělo ukázat, a protože začínám být realista tak si myslím, že jen přece když budu sedět doma na zadku tak se to asi jen tak neobjeví ;).
Snad se najde někdo kdo ještě se mnou bude chtít být spřátelený, uznávám, že nejsem nejlepší bloger (^^) co se týká aktivty (-.-")..
Snad zítra, mějte se krásně a užívejte života.
Kristl